خبر فوري

برترین جایزه ملی مدیریت مالی در میان شرکتهای بیمه

B.Nبرترین رتبه جایزه ملی مدیریت مالی ایران در میان شرکت های بیمه
افتخاری دیگر برای بیمه “ما”

بیمه “ما” در پنجمین دوره جایزه مدیریت مالی ایران موفق به کسب تندیس بلورین گردید.

به گزارش روابط عمومی بیمه “ما” ، در پنجمین دوره جایزه مدیریت مالی ایران (یادواره دکتر غلامرضا اسلامی بیدگلی)، شرکت بیمه “ما” توانست به برترین رتبه در میان شرکت های بیمه دست یابد و تندیس بلورین این دوره را کسب کند .

بر اساس این گزارش ، پنجمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی و با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری، رییس سازمان ملی بهره‌وری، رییس سابق بانک مرکزی و جمعی از اقتصاددانان کشور، ۱۱ بهمن برگزار شد و شرکت‌های برتر از دیدگاه مالی معرفی شدند.

این دومین سالی است که شرکت بیمه “ما”،به عنوان شرکت برگزیده بیمه از لحاظ عملکرد مالی انتخاب می شود و در این دوره از جایزه مدیریت مالی ایران، برای نخستین بار ،بیمه “ما”موفق شد با ارتقای جایگاه و کسب استاندارد های مالی تندیس بلورین را از آن خود کند.

شفافیت در عملکرد مالی، به روز رسانی سیستم های حسابرسی بر اساس مجهز ترین زیرساختهای فناوری اطلاعات و توفیق در جذب منابع درآمدی بر اساس دقیق ترین استانداردهای اقتصادی از اقداماتی است که شرکت بیمه “ما ” را حائز برترین جایگاه پنجمین دوره جایزه ملی مدیریت در بین سایر شرکت های بیمه کرده است. این شرکت در طی ۳ سال فعالیت خود توانسته است با تکیه بر نیروی انسانی متخصص و جوان ، رعایت اصل مشتری مداری ، توجه به نیازهای بیمه گذاران و گسترش فعالیت های خود با در نظر گرفتن قوانین و استاندارد های بیمه ای به جایگاه خوبی در میان شرکت های هم ردیف خود در صنعت بیمه دست یابد. همچنین بر اساس گزارش بیمه مرکزی ج. ا.ا بیمه”ما” در سال جاری بالاترین نسبت توانگری مالی را در میان شرکت های بیمه در سرزمین اصلی کسب کرده است.

گفتنی است طبق اعلام برگزارکنندگان، این جایزه با هدف حمایت مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌ها، تشویق و ترغیب شرکت ها برای انجام خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه های بهبود، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه‌ای شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک، معرفی و قدردانی از شرکت‌ها و سازمان‌های برتر در مالی و اقتصادی و فراهم کردن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی برگزار می‌شود.

 

 

بیمه ما

دوباره تلاش كنيد(بیمه دات نت)

بیمه “ما” برترین شرکت از نظر رشد سریع در هجدهمین همایش صد شرکت برتر ایران

هجدهمین همایش صد شرکت برتر ایران؛بیمه “ما” لوح تقدیر شرکت برتر از نظر رشد سریع ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *