خبر فوري

بیمه اشخاص ما

تعریف بیمه های اشخاص
www.bimeh.net

بیمه اشخاص  ما

موضوع این بیمه نامه عبارت است از هر واقعه ناگهانی ناشی از یک عامل خارجی که بدون قصد و اراده بیمه شده بروز کرده و منجر به جرح، نقص عضو، از کارافتادگی و یا فوت بیمه شده شود.

انواع بیمه نامه حوادث

بیمه نامه حوادث انفرادی کامل

در این نـوع بیمه نامه طبق درخـواست بیمه‌گـذار کلیه پوشش‌های فوت، نقص عضـو و از کارافتادگی دائم کلی، نقص عضو و از کارافتادگی دائم و جزئی و هزینه پزشکی با سرمایه‌های متفاوت ارائه می‌گردد.

بیمه نامه حوادث انفرادی

در این بیمه نامه ، سرمایه بیمه از پیش تعیین گردیده و با مبالغ متفاوت از ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال تا ۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال قابل ارائه می‌باشد. در این بیمه نامه متقاضی می تواند با توجه به بودجه و نیاز خود سرمایه مورد نظر را انتخاب و خریداری نماید.

بیمه‌نامه حوادث خانواده

در این بیمه نامه علاوه بر سرپرست خانواده به عنوان بیمه شده اصلی، همسر و فرزندان وی در طول مدت شبانه روز در داخل و خارج از کشور تحت پوشش قرار گرفته و از مزایای بیمه نامه بهره‌مند می‌شوند، سرمایه این بیمه‌نامه از پیش تعیین گردیده و از ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال تا ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال قابل ارائه می‌باشد که متقاضی می‌تواند بسته به نیاز، سرمایه مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نماید.

انواع بیمه‌نامه حوادث گروهی

یکی از ویژگی‌های بیمه نامه حوادث گروهی، قابلیت انطباق آن با مشاغل و فعالیت‌های مختلف است، بدین جهت این بیمه نامه را می‌توان به صورت کوتاه مدت نیز صادر نمود، مانند بیمه‌نامه‌های تورهای مسافرتی که اعتبار آن فقط برای مدت مسافرت بیمه شدگان می‌باشد. رایج ترین بیمه نامه های حوادث گروهی به شرح زیر می باشند.

پوشش‌های بیمه نامه حوادث

فوت

در صورتی که بیمه شده به علت وقوع یکی از حوادث مشمول بیمه فوت نماید، شرکت ” بیمه ما “ متعهد است سرمایه بیمه را طبق شرایط مندرج در بیمه نامه به ذینفع بپردازد.

نقص عضو و ازکار افتادگی دائم وکلی

در صورتی که بیمه شده به علت وقوع یکی از حوادث مشمول بیمه دچار نقص عضو و یا از کارافتادگی دائم و کلی شود شرکت بیمه ”ما“ متعهد است معادل۱۰۰ % سرمایه بیمه را به بیمه شده بپردازد. مواردی که نقص عضو و یا از کارافتادگی دائم و کلی محسوب می‌شوند در شرایط عمومی بیمه نامه حوادث درج گردیده است.

نقص عضو و از کارافتادگی دائم و جزئی

در صورتی که بیمه شده به علت وقوع یکی از حوادث مشمول بیمه، دچار نقص عضو و از کارافتادگی دائم و جزئی شود شرکت بیمه”ما“ متعهد است معادل درصدی از سرمایه بیمه را به بیمه شده بپردازد. میزان حداکثر غرامت تعیین شده برای هر عضو بدن در جدولی در شرایط عمومی بیمه نامه حوادث درج گردیده است.

هزینه پزشکی

در صورتی که بیمه شده به علت وقوع یکی از حوادث مشمول بیمه مصدوم شود شرکت” بیمه ما “ متعهد است هزینه‌های درمان وی را بپردازد. هزینه‌های پزشکی قابل پرداخت توسط شرکت ” بیمه ما “عبارت است از مبلغ مندرج در صورتحساب درمانی بیمه شده و یا حداکثر هزینه پزشکی مورد تعهد بیمه گر، هر کدام کمتر باشد.

موارد تأثیرگذار در نرخ و شرایط بیمه نامه حوادث

مهمترین عامل در تعیین نرخ و شرایط بیمه نامه، شغل متقاضی بیمه نامه می‌باشد. از دیگر عوامل مؤثر در تعیین نرخ و شرایط بیمه نامه اموری است که متقاضی بیمه به طور مستمر به آنها می‌پردازد، مانند استفاده از موتورسیکلت برای ایاب و ذهاب.

بهترین بیمه اشخاص و حوادث انفرادی و درمان ( بیمه ما )

بیمه ما

 

 


										
									

یک پيام داريد

  1. That’s a moeelbr-akdr. Great thinking!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *