خبر فوري

بیمه اشخاص و درمان آسیا

بیمه اشخاص آسیا

یکی از مهمترین اندیشه های هر شخص در زندگی فردی و اجتماعی ، ایجاد شرایط مطلوب برای تامین آتیه و پیشگیری از عواقب نامطلوب حوادث ناخواسته به منظور نیل به آرامش خاطر است . عدم وجود پشتوانه های موثر در مواجهه با حادثه های غیر منتظره ، اغلب موجب ناامیدی میشود و گاهی امواج سهمگین حوادث ، چنان ویران کننده است که انسان را تا مرز نیستی سوق میدهد . هدف از تکاپوی مداوم انسان در مسیر پرفراز و نشیب زندگی ، دستیابی به شرایط مطلوب و مطمئن به منظور غلبه بر مشکلات و رسیدن و ماندن در ساحل امن و آرامش است . بیمه یکی از ابزارهایی است که بشر برای تحقق این اهداف فراهم آورده است .

بیمه حوادث اشخاص

در صورت فوت بیمه شده به علت حادثه در طول مدت اعتبار بیمه نامه ، تعهد بیمه گر پرداخت کل سرمایه انتخابی به ذینفع بیمه نامه می باشد . این بیمه نامه به صورت یکساله صادر می گردد .
انواع پوششها:

فوت ناشی از حادثه : در صورتیکه بیمه شده به علت خطرات ناشی از حوادث مشمول بیمه فوت نماید ، بیمه گر متعهد پرداخت کل سرمایه انتخابی به استفاده کننده از سرمایه بیمه می باشد .
نقص عضو و ازکارافتادگی دائم جزئی بر اثر حادثه : در صورتی که بیمه شده به علت خطرات مشمول بیمه دچار نقص عضو جزئی و دائمی گردد بیمه گر متعهد پرداخت درصدی از سرمایه انتخابی بنا به تشخیص پزشک معتمد خواهد بود .
نقص عضو و ازکارافتادگی دائم کلی بر اثر حادثه : در صورتی که بیمه شده به علت خطرات مشمول بیمه دچار نقص عضو دائم کلی گردد بیمه گر متعهد پرداخت کل سرمایه انتخابی به بیمه شده می باشد .
هزینه پزشکی بر اثر حادثه : در صورتی که بیمه شده هزینه ها ئی را بابت خدمات درمانی بر اثر وقوع حادثه مشمول بیمه متحمل شده باشد ، بیمه گر متعهد جبران آن خواهد بود .
غرامت روزانه : در صورتیکه بیمه شده بر اثر وقوع حادثه موضوع بیمه نامه دچار ازکارافتادگی موقت گردد بیمه گر متعهد جبران غرامت روزانه وی در مدت دوران استراحت پزشکی خواهد بود .
انواع بیمه نامه های حوادث اشخاص :

بیمه حوادث انفرادی : هر شخصی با توجه به نوع فعالیت شغلی خود می تواند این بیمه نامه را خریداری نماید .
بیمه حوادث گروهی : این نوع بیمه نامه به گروههای مختلف از جمله سازمانها ، ارگانها ، کارخانجات ، نهادها ، اتحادیه ها ، انجمن ها ، شرکتهای دولتی و خصوصی که بیمه گذار دارای شخصیت حقوقی به ثبت رسیده است ارائه می گردد که با توجه به تعداد بیمه شدگان از تخفیفات خاص گروه نیز برخوردار خواهند شد .
پوششهای مذکور در تمام نقاط دنیا و در ۲۴ ساعت شبانه روز معتبر می باشد .

این شرکت آماده ارائه انواع طرحهای بیمه ای بیمه حوادث به افراد حقیقی و حقوقی ، کارکنان ، کارگران ، بازنشستگان ، دانشجویان ، دانش آموزان ، مهد کودک ، مسافرین داخل و خارج کشور ، زائرین عتبات عالیات و مکه مکرمه ، ورزشکاران ، اعضاء خانواده بیمه شدگان و صنوف مختلف می باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *