خبر فوري
گزارش ایسنا از بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه "ما"

گزارش خبرگذاری ایسنا از بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه “ما”

بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری بیمه «ما» برای سومین سال متوالی بیش از ۲۷ درصد سود مشارکت را محقق کرد

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بیمه عمر و سرمایه گذاری (طرح جامع) این شرکت با ایجاد مزیت‌هایی همچون طرح تکمیلی بازنشستگان، پوشش حوادث و بیماری‌های خاص با انعطاف در پرداخت حق بیمه توانسته است در جلب رضایت بیمه‌گذاران موفقیت خوبی کسب کند. لذا در این راستا سود محقق ۲۷٫۵ درصد مشارکت در منافع سال ۹۳ را به حساب اندوخته بیمه‌گذاران عمر خود واریز کرد.

سود محقق حاصل از مشارکت در منافع بیمه‌گذاران عمر و سرمایه‌گذاری در سال ۹۱‌، سال ۹۲ و ۹۳ به ترتیب ۲۷ درصد، ۲۷٫۱ درصد و ۲۷٫۵ اعمال شده است.

مجید صفدری، مدیرعامل بیمه «ما» ضمن تبریک ۱۳ آذر روز صنعت بیمه در خصوص بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری گفت: با توجه به بازار گسترده و بالقوه بیمه‌های زندگی و همچنین رسالت اصلی ما در راستای تامین نیازهای بیمه‌ای جامعه و ایجاد امنیت و آرامش خاطر برای مردم شریف ایران عزیزمان توسعه این محصول جزء راهبردهای اصلی این شرکت قرار دارد. همچنین با ایجاد زیر ساخت‌های فناوری اطلاعات در بالاترین سطح، استفاده از ظرفیت‌های موجود در بانک ملت و آموزش بهینه شبکه فروش تحقق بالاترین سود مشارکت در سال ۹۳ محقق شد.

وی در ادامه اضافه کرد : به این ترتیب ما به التفاوت ۹،۵ درصد مازاد بر ۱۸ درصد علی‌الحساب به حساب بیمه‌گذاران واریز شد که این عزیزان می‌توانند برای بررسی میزان سهم سود متعلقه در سال ۹۳ به سایت تخصصی بیمه‌های زندگی مراجعه یا از طریق تماس با عاملان فروش اقدام کنند.

مدیرعامل بیمه «ما» همچنین در خصوص راهبردهای این شرکت در خصوص شبکه فروش گفت: برای توسعه نماینده‌های فعال و حرفه‌ای، برنامه‌هایی از جمله آموزش جدیدترین روش‌های بازاریابی، فروش و مذاکره مدرن را مدنظر داریم . به همکاران محترم شبکه فروش توصیه می‌کنیم برنامه تجاری کسب و کار خود را با محوریت بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری بازنگری و تدوین کنند.

وی در خصوص میزان فروش بیمه‌های عمر اضافه کرد: ۶۲ درصد سهم پرتفوی سال ۹۳ این شرکت متعلق به بیمه‌های عمر بوده که این موضوع نشان از جذابیت بیمه‌های عمر شرکت بیمه «ما» دارد که استقبال خوب مردم را نشان می‌دهد. بیمه «ما» در سال گذشته توانسته است رتبه چهارم فروش بیمه‌های عمر را طبق گزارش بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران کسب کند و ۹،۲۲ درصد از بازار بیمه‌های عمر کشور متعلق به محصول بیمه عمر و سرمایه‌گذاری (طرح جامع) بیمه «ما» بوده است. این آمار نشان می‌دهد که بیمه «ما» توانسته، ترکیب سبد پرتفوی خود را در سطح استانداردهای بین‌المللی ارتقاء دهد.

مدیرعامل بیمه «ما» همچنین در خصوص «طرح مستمری مکمل دوران بازنشستگی» گفت: بیمه «ما» در سال ۹۳ توانست با استفاده از این طرح، قرارداد کم سابقه‌ای در صنعت بیمه منعقد کند. در این طرح سازمان‌ها و نهاد‌های مختلف می‌توانند برای دوران بازنشستگی کارکنان خود با مبالغ دلخواه مستمری مکمل تهیه کنند. از مزایای این طرح بهرهمندی از سود مشارکت در منافع در پایان هر سال و مدت پرداخت مستمری به مدت معین، مادام‌العمر و …. بود. همچنین در صورت فوت بیمه شده، مانده مستمری به صورت یکجا به ذی‌نفع یا ذی‌نفعان پرداخت می‌شود.

وی ضمن اشاره به آن که با تایید برنامه زمانبندی افزایش سرمایه تا پایان سال ۹۵ توسط بیمه مرکزی و کسب رتبه اول توانگری مالی در صنعت بیمه، نگرش مثبتی نسبت به سهام بیمه «ما» در بازار بورس ایجاد شده، تاکید کرد : افزایش سرمایه و به تبع آن افزایش قیمت سهام بیمه «ما» در بورس می‌تواند تاثیر مهمی در تمام فعالیت‌های سرمایه‌گذاری شرکت و پذیرش ریسک‌های بیشتر و انجام بیمه‌‎های اتکائی و افزایش نرخ سود مشارکت در منافع بیمه‌عمر و سرمایه‌گذاری در سال‌های آتی داشته باشد.

ایسنا

دوباره تلاش كنيد(بیمه دات نت)

دریافت جایزه ملی مدیریت مالی برای سومین سال متوالی در بین شرکتهای بیمه توسط بیمه “ما”

برای سومین سال متوالی توسط بیمه «ما»؛برترین رتبه جایزه ملی مدیریت مالی ایران در میان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *