خبر فوري

دستور لغو کلیه عوارض وضع شده توسط شهرداری ها و شوراهای شهر بر شرکتهای بیمه توسط معاون اول رئیس جمهور

بیمه مرکزی اعلام کرد
شهرداری ها و شوراهای شهر از وضع عوارض بر شرکت های بیمه منع شدند

در پی وضع عوارض از سوی برخی شهرداری ها و شوراهای شهر بر واحدهای محلی شرکت های بیمه
در پی وضع عوارض از سوی برخی شهرداری ها و شوراهای شهر بر واحدهای محلی شرکت های بیمه بیمه مرکزی طی نامه ای به وزیر اقتصاد با توجه به غیرقانونی بودن این عمل، خواستار لغو این عوارض شد که با پیگیری های صورت گرفته از سوی ایشان، دریافت این عوارض متوقف می شود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی بیمه مرکزی، در پی نامه رئیس کل بیمه مرکزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی این مساله را از طریق معاون اول رئیس جمهور پیگیری کرد که در نهایت دفتر ایشان با ارسال نامه ای به وزیر کشور، دستور معاون اول مبنی بر توقف اخذ عوارض محلی از بیمه ها و عدم تحمیل عوارض غیرقانونی به شرکت های بیمه را ابلاغ کرد.
در این نامه به صراحت آمده است: “به تمامی فرمانداران ابلاغ شود که مانع تصویب عوارض جدید در مغایرت با قوانین جاری کشور بشوند.”
گفتنی است پیش از این نیز معاون رئیس جمهور و وزیر امور اقتصادی و دارایی خواستار حذف عوارض غیرمتعارف بر صنعت بیمه شده بودند.

بیمه مرکزی ایران

دوباره تلاش كنيد(بیمه دات نت)

بیوگرافی و اینفوگرافی نابغه دنیای تکنولوژی (استیو جابز)

زندگی استیو جابز، نابغه تکنولوژی در یک نگاه + اینفوگرافی + بیوگرافی عنوان :   ...

4 پيامها

  1. اميد ميلاني

    باسلام. حتما اطلاع دارید که چیزی که یک محصول را از محصول دیگر متمایز می کند. مزیت های رقابتی شرکت ها می باشد که در نهایت منجر به رفاه مشتری خواهد گردید. چند وقتی است بیمه پاسارگاد آگهی داده که جذب نماینده رسمی( نه بازاریاب و نه کارشناس) برای بیمه عمر و آتیه را اعلام کرده است. اینجانب مراجعه کردم و در کلاس یک روزه و بسیار فشرده که البته تقریبا ۵٠٪‏ مطالب نیاز به تکرار داشت از جمله فرم بیمه گذار شرکت کردم. در این کلاس این ادعا شد که خدمات بیمه پاسارگاد از دیگر بیمه ها بیشتر میباشد( مثلا برای انواع بیماری های قلبی. مغزی. کلیوی. و … میتوان در صورت مبتلا شدن برای هرکدام مراجعه کرد. در صورتی که الباقی شرکت های بیمه فقط یکی را می پذیرند) اما وقتی از اصالت یک برند صحبت می شود قطعا در ذهن أفراد جامعه شکل زیباتری دارد( مثل بیمه ما که متعلق به بانک ملت می باشد) لطفا بفرمایید دوستانی که میخواهند در این رشته همکاری کنند بیمه شما رو انتخاب کنند یا پاسارگاد البته با این فرض که شما نماینده رسمی هستین نه کارشناس یا با عنوان بازاریاب( قانون ۵۴ بیمه مرکزی)؟/تشکر

    • دروود..مسلما” گفته ها در چنین جلساتی آن هم برای یک دوره بازاریاب یابی (یا نماینده یابی)مطالب جذاب و شیرین برای شنونده میتواند تاثیر گذار تر باشد و باعث جذب نیروی بازاریابی بیشتر…اما آنچه واقعیت دارد را باید لمس کرد..مشک آن است که ببوید نه اینکه عطار بگوید..در اینکه بیمه پاسارگاد بیمه خوبی است مثل سایر شرکتها شکی نیست اما سیستم فروش بر پایه اغراق و بزرگ نمایی محصول بیش از اندازه باعث ایجات توقع بیش مشتریان از آن شرکت و عدم بازده ای آن شرکت در سررسید قراردادها باعث ایجاد ناراحتی و سلب اطمینان مشتریان صنعت بیمه خواهد بود..مسلما” شرکتها داری خدمات متفاوتی هستند و ممکن است هر سال دچار تعقییرات شوند و هرسال یک شرکت از سایرین پیشی بگیرد شما با بررسی چند روزه نمیتوانید به شرکت مورد نظر خود برسید و یا صرفا با پرسیدن از نمایندگان یا کارگزاران بیمه به شرکت مورد نظر را انتخاب کنید با تحقیقات اولیه وارد شرکتی بشوید و همزمان محصول خود را با سایرین مقایسه کنید و تمامی جوانب را در نظر بگیرید و سپس شرکت بیمه خود را انتخاب کنید فرقی نمیکند که از بین دو یا سه شرکت شما چه شرکتی را انتخاب کنید مهم این است که شما درست بفروشید.پیروز و سرافراز باشید

  2. با سلام یعنی بابت هزینه تابلوهای تبلیغاتی دیگه نباید مبلغی رو پرداخت کنیم.اگه اینطوری باشه که خیلی عالی میشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *