خبر فوري

پرداخت ۲۷/۵ درصد سود/ بالاترین سود پرداختی در بین شرکتهای بیمه در سال مالی ۹۳

B.Nبیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری بیمه «ما» برای سومین سال متوالی بیش از ۲۷ درصد سود مشارکت را محقق ساخت

به گزارش روابط عمومی بیمه«ما»، بیمه عمر و سرمایه گذاری (طرح جامع) این شرکت با ایجاد مزیت‌هایی همچون طرح تکمیلی بازنشستگان، پوشش حوادث و بیماری‌های خاص با انعطاف در پرداخت حق بیمه توانسته است در جلب رضایت بیمه‌گذاران موفقیت خوبی کسب نماید، لذا در این راستا سود محقق ۲۷٫۵ درصد مشارکت در منافع سال ۹۳ را به حساب اندوخته بیمه گذاران عمر خود واریز کرد.

بر اساس این گزارش،سود محقق حاصل از مشارکت در منافع بیمه گذاران عمر و سرمایه گذاری در سال ۹۱ ، سال ۹۲ و ۹۳ به ترتیب ۲۷ درصد ،۲۷٫۱ درصد و ۲۷٫۵ اعمال شده است.

مهندس مجید صفدری مدیر عامل بیمه «ما» ضمن تبریک ۱۳ آذر روز صنعت بیمه در خصوص بیمه های عمر و سرمایه‌گذاری گفت: با توجه به بازار گسترده و بالقوه بیمه‌های زندگی و همچنین رسالت اصلی ما در راستای تامین نیازهای بیمه‌ای جامعه و ایجاد امنیت و آرامش خاطر برای مردم شریف ایران عزیزمان توسعه این محصول جزء راهبردهای اصلی این شرکت قرار دارد. همچنین با ایجاد زیر ساخت‌های فناوری اطلاعات در بالاترین سطح ، استفاده از ظرفیت های موجود در بانک ملت و آموزش بهینه شبکه فروش تحقق بالاترین سود مشارکت در سال ۹۳ محقق شد.

وی در ادامه اضافه کرد : به این ترتیب ما به التفاوت ۹،۵ درصد مازاد بر ۱۸ درصد علی الحساب به حساب بیمه گذاران واریز شد که این عزیزان می توانند برای بررسی میزان سهم سود متعلقه در سال ۹۳ به سایت تخصصی بیمه های زندگی به آدرسhttp://life.bimehma.ir مراجعه یا از طریق تماس با عامل فروش اقدام نمایند.

مدیرعامل بیمه «ما» همچنین در خصوص راهبردهای این شرکت در خصوص شبکه فروش گفت : برای توسعه نماینده‌های فعال و حرفه ای، برنامه‌هایی از جمله آموزش جدیدترین روش‌های بازاریابی، فروش و مذاکره مدرن را مدنظر داریم . به همکاران محترم شبکه فروش توصیه می کنیم برنامه تجاری کسب و کار خود را با محوریت بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری بازنگری و تدوین کنند.

وی در خصوص میزان فروش بیمه های عمر اضافه کرد: ۶۲ درصد سهم پرتفوی سال ۹۳ این شرکت متعلق به بیمه‌های عمر بوده است. که این موضوع نشان از جذابیت بیمه‌های عمر شرکت بیمه «ما» دارد که استقبال خوب مردم را نشان می‌دهد. بیمه «ما» در سال گذشته توانسته است رتبه چهارم فروش بیمه‌های عمر را طبق گزارش بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران کسب نماید و ۹،۲۲ درصد از بازار بیمه‌های عمر کشور متعلق به محصول بیمه عمر و سرمایه گذاری( طرح جامع) بیمه «ما» بوده است. این آمار نشان می‌دهد که بیمه «ما» توانسته است ترکیب سبد پرتفوی خود را در سطح استانداردهای بین المللی ارتقاء دهد.

مجید صفدری مدیر عامل بیمه «ما» همچنین در خصوص «طرح مستمری مکمل دوران بازنشستگی» گفت: بیمه «ما» در سال ۹۳ توانست با استفاده از این طرح، قرارداد کم سابقه ای در صنعت بیمه منعقد نماید . در این طرح سازمان‌ها و نهاد‌های مختلف می‌توانند برای دوران بازنشستگی کارکنان خود با مبالغ دلخواه مستمری مکمل تهیه نمایند. از مزایای این طرح بهره مندی از سود مشارکت در منافع در پایان هر سال و مدت پرداخت مستمری به مدت معین ، مادام العمر و …. بوده است. همچنین در صورت فوت بیمه شده ، مانده مستمری به صورت یکجا به ذی نفع یا ذی نفعان پرداخت می‌شود.

مدیر عامل بیمه «ما» ضمن اشاره به آنکه با تایید برنامه زمانبندی افزایش سرمایه تا پایان سال ۹۵ توسط بیمه مرکزی و کسب رتبه اول توانگری مالی در صنعت بیمه ، نگرش مثبتی نسبت به سهام بیمه «ما» در بازار بورس ایجاد شده است تاکید کرد : افزایش سرمایه و به تبع آن افزایش قیمت سهام بیمه «ما» در بورس می‌تواند تاثیر مهمی در تمام فعالیت‌های سرمایه‌گذاری شرکت و پذیرش ریسک‌های بیشتر و انجام بیمه های اتکائی و افزایش نرخ سود مشارکت در منافع بیمه عمر و سرمایه‌گذاری در سال‌های آتی داشته باشد.

وی در پایان از پرداخت سریع ، دقیق و کارشناسی شده خسارت، و توجه به مشتری مداری و رعایت حقوق مشتریان به عنوان مهم ترین اصل و نوآوری در محصولات مطابق با نیازی های مشتریان به خصوص بیمه‌های عمر و سرمایه گذاری به عنوان مزیت‌های رقابتی این شرکت یاد کرد.

سود پرداختی در سال گذشته

بیمه ما

دوباره تلاش كنيد(بیمه دات نت)

بیمه “ما” برترین شرکت از نظر رشد سریع در هجدهمین همایش صد شرکت برتر ایران

هجدهمین همایش صد شرکت برتر ایران؛بیمه “ما” لوح تقدیر شرکت برتر از نظر رشد سریع ...

11 پيامها

 1. هادی ترکمنی

  با سلام و درود به شما که در عرصه صنعت بیمه گام برمی دارید.آیا به نظرشما فقط نقش سود را عنوان کردن کافی است!در بازریابی بیمه های عمراصلی ترین هدف را که پوششهای زیبای جان آدمی است راهیچوقت نبایدفراموش نمود! آیاایجادواستقرار بیمه تکافل در این نوع بیمه نیاز مبرم جذب بیمه گذاران نیست؟مهندسی مجدددر ساختار کهنه و قدیمی جذب وافزایش پرتفوی عمرنیاز مبرم جذب بیمه گذاران نیست؟چرا بیمه ایران جوابگوی بیمه های عمر شرکت بیمه توسعه نیست.؟با وجود اینکه اولویت در قانون به پرداخت وتسویه بیمه های عمر می باشد،چراقانون بیمه توسط این شرکت محترم با نصب دست نوشته زیر سوال رفته است.؟بیمه گذار با گرفتن این بیمه اطمینان آرامش را می خواهدنه بیم وهراس؟فدای قدمهای نازنین همه شماکه در جهت اعتلای صنعت بیمه گام برمی دارید.

  • دروود..نگاه مشتریان بیمه بیشتر به سمت سرمایه گذاری میباشد و پوششها را بخاطر داشتن بیمه های تکمیلی و تامین اجتماعی مازاد میدانند و درکل پوششهای شرکتها تا حدودی یکسان هستند

 2. رضایی کیا

  سلام. وقت بخیر. تا جایی که بنده میدونم بالاترین سود رو بیمه ملت در سال ۱۳۹۲ و به میزان ۳۰/۷۵ درصد داده. ضمنا طرح جدید بیمه عمر بیمه ایران به نام بیمه مان به عقیده من به واسطه داشتن نام و اعتبار بیمه ایران به عنوان پشتوانه اش و پوششهای کامل و مناسبش در حال حاضر بهترین بیمه عمر ارائه شده در بازار بیمه کشوره. ضمنا شما دوست و کارشناس محترم هم حتما به این نکته در بیمه عمر توجه دارید که سود پیش بینی همونطورکه از اسمش پیداست سود غیر تضمینی و پیش بینی هستش و یک شرکتی که الان وضعیت خوبی داره و یا سود مناسبی رو ارائه کرده معلوم پنج، ده و یا سی سال دیگه هم بتونه همین سود رو بده با احترام-کارشناس و نماینده بیمه

  • دروود..بله ما هم منکر سود مقطعی سال ۹۲ بیمه ملت نیستیم ..اما نکته اینجاس که سال قبل و بعد هم این مقدار و یا در حدود این مقدار را داده یا نه.. میتونید بگید سود سال ۹۱ این شرکت چقدر بوده؟؟؟؟؟چرا سود این شرکت تداوم و آهنگ منظمی نداره؟؟؟؟ و به یکباره جهش زیادی در پرداخت سود داشته؟؟؟؟ آیا بخاطر ریسک بیش از حد نمیتونه باشه؟؟؟؟
   عقیده شما در دونستن بیمه مان ایران به عنوان بهترین بیمه عمر خیلی محترم هست و ما هم همین عقیده رو در مورد بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه ما داریم…اما این عقیده ها کمکی به کسانی که به دنبال بهترین هستند نمیکنه و ارائه اطلاعات ریز و خوبی های شرکتهای بیمه بهترین کمک به مشتریان هست و اینکه داشتن زیان ۴ برابر ارزش دارائی بیمه ایران که در یک روز به یکباره تبدیل سود میشود و همه اصحاب بیمه و اقتصادی کشور را شوکه میکند که بیمه ایران فقط به واسطه دولتی بودن در حال ادامه حیات میباشد و بار سنگینی به دوش دولت و ملت تحمیل میکند و تمامی زیان های خود را از بیت المال تامین میکند..آیا منظور شما از اعتبار این است؟؟؟!!!!؟؟؟!!!!…بیمه ما در حال حاظر داره ۲۷/۵ در صد سود میده و ممکنه در آینده بیشتر یا کمتر از این مقدار را بده اما اولا سود تضمینی بیمه ما ۳ در صد بیشتر از بیمه ایران است و دوما” اینکه اگه در آینده این سود کمتر بشه حداقل الان داره بیشتر از بیمه ایران میده اونم با اختلاف.. امیدوارم مطالب تخصصی تر در رابطه با مزایای بیمه ایران به ما ارائه بدید..شاد و سرفراز باشید

   • شما بهتر هست به جای مغلطه و بد نشان دادن بیمه های دیگر به کار خودت برسی و محسنات بیمه خودت رو بگی
    اگر بیمه ایران نبود خیلی از شماها هم نبودید.
    الان شما هستید که دارید جور خسارت دیده های بیمه توسعه رو میکشید یا بیمه ایران؟

    • هادی ترکمنی

     بیمه ایران هنوز هم در مورد سرنوشت بیمه عمر توسعه سر در گم و مبهوت مانده .اولویت قانونی بیمه های عمر را جهت پرداخت به بیمه گذاران در نظر ندارد.ولی برای نماینده و اعطای نمایندگی هر قانونی را تصویب و عملی می سازد.حتی اگر مندراوردی هم باشد .

   • جالبه
    چرا نظر من رو منتشر نکردی
    ترسیدی

  • در ضمن ما در مورد سود سال ۹۳ مطلب گذاشتیم و با سود سال قبل کاری ندارم و اگه به تیتر نوشته دقت کنید تناقضی نمیبینید

 3. با تشکر، من قبلا از چندتا بیمه تحقیق کرده بودم. و بیمه ی ما رو انتخاب کردم برای بیمه ی عمرم. اما باز هم قبل از بستن قرارداد اومدم به اینترنت سر بزنم ، برای تکمیل تحقیقاتم، تا مطمئن شم تصمیم درستی گرفتم که با مطالب شما مواجه شدم. بسیار عالی … با تشکر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *