خبر فوري

بیمه ” ما ” برای دومین سال متوالی حائز رتبه برتر مدیریت سلامت اداری شد

برای دومین سال متوالی ؛

بیمه “ما” حائز رتبه برتر مدیریت سلامت اداری شد

 

برای دومین سال متوالی شرکت بیمه “ما” حائز رتبه برتر در چهارمین دوره مدیریت سلامت اداری شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه “ما” ، شرکت بیمه “ما” در چهارمین دوره جایزه مدیریت سلامت اداری ، حائز رتبه برتر با عنوان پیشرو در مدیریت سلامت اداری شد.

بر اساس این گزارش ، در راستای برنامه ششم از ده برنامه تحول اداری کشور و فرمان ۸ ماده‌ای مقام معظم رهبری درخصوص مبارزه با مفاسد اقتصادی، در چهارمین دوره نظام ارزیابی مدیریت سلامت اداری که با حضور سازمان‌های مختلف صورت پذیرفت، شرکت بیمه “ما” برای دومین سال متوالی جایزه رتبه برتر پیشرو در مدیریت سلامت اداری در بخش بیمه سال ۱۳۹۳را کسب کرد.

در چهارمین دوره جایزه مدیریت سلامت اداری، با رویکرد پیشگیری از بروز مفاسد اداری در قالب نظامهای مدیریت راهبردی، فرآیندی، سرمایه انسانی، فناوری و نظام های نظارتی از بانک ها و بیمه هایی که عملکرد بهتری داشتند تقدیر شد.

شهاب الدین پاک بین؛ دبیر اجرایی چهارمین دوره جایزه سلامت اداری در همین خصوص گفت: دبیرخانه جایزه مدیریت سلامت اداری در راستای جلوگیری نظام مند از فرصت های بروز مفاسد اداری و تقدیر از سازمان های موفق در این حوزه از سال ۸۹ به‌شکل مستقل، آغاز به کار کرده و تاکنون در چهار دوره برگزاری این جایزه بیش از ۱۰۰ بنگاه اقتصادی و سازمان خدمات عمومی بزرگ کشور را مورد بررسی قرار داده است.

بازخورد ارزیابی سازمان ها به گفته پاک بین به شکل گزارش های سالانه توسط شورای سیاست‌گذاری جایزه مدیریت سلامت اداری منتشر شده است.

همچنین دبیر اجرایی چهارمین دوره جایزه سلامت اداری با توجه به چشم انداز ۵ ساله این شورا اظهار داشت: دبیرخانه جایزه با هدف ایجاد شبکه سلامت اداری توانسته است در این راستا، زیرساخت های شبکه تعاملی سلامت اداری را طراحی کند. .
یادآوری می شود در این نظام ارزیابی عملکرد سازمان ها در حوزه استقرار و اصلاح نظامهای مدیریتی که زمینه های ارتقای سلامت اداری را فراهم می آورد مورد بررسی قرار گرفته‌اند

 

دوباره تلاش كنيد(بیمه دات نت)

بیمه “ما” برترین شرکت از نظر رشد سریع در هجدهمین همایش صد شرکت برتر ایران

هجدهمین همایش صد شرکت برتر ایران؛بیمه “ما” لوح تقدیر شرکت برتر از نظر رشد سریع ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *