خبر فوري

با بیمه بدون توقف زندگی کن

B.Nبیمه‌های خودرو
امروزه استفاده از خودرو قسمتی از زندگی ماست به طوریکه زمان زیادی را با خودرو خود در حال حرکت از نقطه ای به نقطه‌ دیگر هستیم. به تبع این موضوع، آمار تصادفات و حوادث رانندگی نیز روز به روز افزایش می یابد و مبالغ زیادی جهت جبران خسارت های وارده هزینه می شود. در این بین بهترین راه حل برای حذف و تقلیل هزینه های ناشی از حوادث رانندگی، بیمه است؛ خدمتی که آرامش و امنیت شما در آن نهفته است. شرکت بیمه “ما” در راستای ایجاد امنیت و آرامش برای دارندگان خودرو و جبران زیان های ناشی از تصادفات رانندگی انواع بیمه نامه های خودرو اعم از بیمه بدنه،‌ بیمه شخص ثالث و بیمه حوادث راننده و بیمه مازاد شخص ثالث را ارائه می کند.

چرا بیمه خودرو؟ چرا بیمه “ما”

حوادث و سوانح رانندگی می تواند حتی برای بهترین رانندگان نیز اتفاق بیافتد. جبران اغلب این خسارت ها خارج از توان مالی دارندگان و یا رانندگان خودرو میباشد. شرکت بیمه “ما” این اطمینان را به شما می دهد که در صورت وقوع حوادث رانندگی اگر به شما، سرنشینان خودروی شما، اشخاص ثالث و یا خودرویتان، توسط وسیله نقلیه شما، خسارت و آسیب وارد شود، با ارائه انواع پوشش های بیمه ای در کنار شما بوده و آرامش خیال شما را فراهم سازد.
شرکت بیمه “ما” دارای شعب پرداخت خسارت در سراسر کشور می باشد و در سال اخیر نیز جهت رفاه هر چه بیشتر مشتریان خدمات پرداخت خسارت سیار دایر شده کهدر بیشتر شهرهای بزرگ کشور فعال میباشد.

انواع بیمه های خودرو
هر حادثه رانندگی‌ می تواند باعث ‌بروز خسارت (اعم از مالی و جانی) برای ‌اشخاص‌ ثالث‌، راننده‌ و سرنشینان‌ خودرو گردد. خسارات‌ وارده به افراد داخل و خارج از خودرو، اعم از راننده خودرو، در صورتیکه شما مقصر حادثه باشید را توان‌ با خرید “بیمه‌نامه‌شخص‌ ثالث و حوادث راننده‌” و مازاد ثالث‌ جبران‌ نمود و خسارات‌ وارده به وسیله نقلیه خودتان را می توان از طریق خرید “بیمه نامه بدنه خودرو” جبران‌ کرد.

بیمه های زندگی

تامین آتیه فرزندان

در بسیاری از موارد، ممکن است والدین بخواهند برای آتیه فرزندان خود برنامه‌ریزی کنند. با افزایش سن زوج­های جوان و بزرگ شدن فرزندان، بروز بیماری­های احتمالی، رسیدن به سن بازنشستگی و … هزینه ­های زندگی به یکباره رشد خواهد نمود. در زمان بلوغ فرزندان ،فرزندان پسر نیازمند تامین هزینه‌های تحصیلات دانشگاهی، سرمایه‌ای برای شروع کسب‌و‌کار، مبلغ قابل توجهی برای ازدواج و شروع زندگی جدید و حتی تامین هزینه‌های اولیه زندگی مشترک و … خواهد بود و از سوی دیگر فرزندان دختر نیز علاوه بر هزینه تحصیل، هزینه زیادی را برای تامین جهیزیه نیازمند می­باشند. سرپرستان خانواده می­توانند این قبیل هزینه­ ها را با خرید بیمه‌های عمر و سرمایه گذاری طرح جامع مدیریت نموده و طی مدت بیمه نامه علاوه بر بهره مندی از پوشش­های متنوع بیمه ­ای، از آرامش خاطر برخوردار گردند.همیشه نگرانی از آینده فرزندانمان وجود دارد پس فرصت را از ندهیم ,با چشم برهم زدنی کودکان امروز زنان و مردان فردا هستند,

به اعتقاد ما بیمه عمر و سرمایه گذاری وسیله ای مناسب جهت کسب ” آرامش خیال امروز” و “رفاه زمان بازنشستگی” و نیز ” تامین پشتوانه مالی بازماندگان” در غیبت سرپرست خانواده است.
بیمه عمر و سرمایه گذاری قرار داد بیمه ای است که علاوه بر پرداخت سرمایه در صورت فوت بیمه شده به بازماندگان، امکانات فوق العاده و متنوع سرمایه گذاری را نیز فراهم می سازد.

مشخصات ویژه این بیمه نامه

  1. با نیاز های شما هماهنگی دارد
  2. انعطاف پذیر است
  3. مزایای آن توسط خود شما طراحی می شود
  4.  غیر قابل مصادره و معاف از مالیات در پایان بیمه نامه میباشد

طرح مستمری مکمل دوران بازنشستگی

 

باتوجه به اهمیت ارائه بهترین خدمت درایام بازنشستگی، شرکت بیمه “ما” اقدام به اجرای طرح مذکورنموده است.این طرح با هدف مکملی برای حقوق دوران بازنشستگی راه اندازی شده است. درطرح مذکور بیمه گذاران محترم عمر می­توانند باپرداخت حق ­بیمه در مدت بیمه نامه، علاوه بربهره مندی ازمزایای بیمه­ ای، درانتهای قرارداد که منطبق با آغازدوران بازنشستگی است از مستمری طرح مذکور بهره مند گردند.
انواع طرح­های مستمری

طرح شماره یک: پرداخت مستمری تضمینی با مدت معین
در این طرح مستمری پرداختی به بیمه­ شده از محل اندوخته تشکیل شده تامین مالی خواهد شد. دوران پرداخت مستمری تضمینی با مدت معین به انتخاب بیمه­ گذار بوده و در صورت فوت مستمری بگیر، مانده مستمری به صورت یکجا یا ادامه روند مستمری تا پایان دوره تعیین شده به ذینفع / ذینفعان پرداخت میگردد.
طرح شماره دو: پرداخت مستمری مادام العمر (به شرط حیات)
در این طرح نیز مستمری پرداختی به بیمه­ شده از محل اندوخته تشکیل شده تامین مالی خواهد شد. همانطور که از نام این طرح مشخص است دوران پرداخت مستمری تا زمان حیات مستمری بگیر بوده و با فوت وی مستمری قطع خواهد شد. این طرح برای مستمری بگیرانی که هیچگونه ورثه­ای ندارند توصیه می­شود.
طرح شمارهسه: پرداخت مستمری مادام العمر با دوره تضمین
یکی از نگرانی­های افرادی که مستمری مادام العمر (طرح شماره دو) را انتخاب می­نمایند فوت زود هنگام است. به منظور رفع این دغدغه، بیمه­ گر دوره­ ای را به عنوان دوره تضمین در پرداخت مستمری لحاظ می­نماید. مدت این دوره تضمین به دلخواه مستمری بگیر می­باشد. چنانچه در این طرح مستمری بگیر قبل از دوره تضمین فوت نماید بیمه گر متعهد به پرداخت مستمری تا پایان دوره تضمین می باشد اما در صورت فوت مستمری بگیر بعد از دوره تضمین، مستمری پرداخت قطع خواهد شد

طرح شماره چهار: پرداخت مستمری به شرط حیات با مدت معین
در این طرح مدتی به عنوان دوره پرداخت مستمری از جانب مستمری بگیر تعیین می شود. با فوت مستمری بگیر در طی این دوره یا رسیدن به انتهای دوره، پرداخت مستمری قطع خواهد شد.
طرح شماره پنج: پرداخت مستمری به شرط حیات با مدت معین و دوره تضمین
این طرح ترکیبی از طرح شماره سه و چهار می باشد. مستمری بگیر دوره ای را به عنوان دوره دریافت مستمری به شرط حیات و دوره ای را به عنوان دوره تضمین پرداخت مستمری انتخاب می­کند. الزاما دوره تضمین کوچکتر از دوره معین دریافت مستمری خواهد بود. چنانچه مستمری بگیر در دوره تضمین فوت نماید، بیمه گر متعهد به پرداخت مستمری تا پایان دوره تضمین می­باشد. درصورت حیات مستمری بگیر در انتهای دوره تضمین، با فوت وی یا رسیدن به انتهای قرارداد (انتهای دوره معین) پرداخت مستمری قطع خواهد شد.

 

بیمه مسئولیت

امروزه با توسعه جوامع و گسترش فعالیت‌های اجتماعی،  هر شخصی می‌تواند در نتیجه عمل یا ترک عمل خود خطری ایجاد نماید و موجب زیان به دیگری گردد و مسئول شناخته شود که در این صورت باید خسارت وارده را جبران کند. شرکت ” بیمه ما “ نیز در همین راستا جهت حمایت از شخص مسئول حادثه خسارات جانی و یا مالی مربوطه را با انواع بیمه‌نامه‌های مسئولیت جبران می‌نماید.

بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان

کلیه کارفرمایان طبق قانون در مقابل خطرات ، مسئول رعایت ایمنی و حفاظت کارگران و کارکنان شاغل در محدوده کاری هستند و چنانچه خطری برای هر یک از افراد رخ دهد، بیمه‌گر مسئول جبران خسارت غرامت فوت، نقص عضو و هزینه پزشکی می‌باشد. بیمه‌نامه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان به عنوان جانشین از طرف کارفرما برای صورتی است که کارفرما مقصر شناخته شده و ناچار به جبران خسارت وارده خواهد بود.

بیمه مسئولیت کارفرمایان واحدهای خدماتی، تولیدی و صنعتی، پیمانکاران پروژه‌های عمرانی و سازندگان ساختمان را در بر می گیرد.

انواع بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان

خطرات و خسارات تحت پوشش

خسارت‌های ناشی از مأموریت خارج از کارگاه

خسارت‌های ناشی از کار در غیر محل اصلی و در اماکن وابسته به کارگاه

خسارت‌های ناشی از حوادث نقلیه موتوری داخل کارگاه

پوشش مسئولیت پیمانکاران فرعی

پوشش مسئولیت مهندسان ناظر یا مشاور

پرداخت خسارت بدون رأی دادگاه

پرداخت خسارت پزشکی بدون اعمال تعرفه

جبران مطالبات سازمان تأمین اجتماعی و خدمات درمانی (ماده ۶۶ سازمان تأمین اجتماعی)

پوشش شخص کارفرما و پیمانکار

پوشش خسارت‌های جانی وارد به اشخاص ثالث

ما به التفاوت افزایش دیه هر سال علاوه بر میزان تعهدات خریداری شده در بیمه‌نامه حداکثر تا ۳ سال پرداخت دیه دوم

پرداخت غرامت روزانه کارگران خسارت دیده

صدمات جسمی کارکنان بر اثر حوادث نامرتبط به فعالیت اصلی بیمه شده

 بیمه مسئولیت حرفه‌ای

بیمه مسئولیت حرفه‌ای

هر شخص که اشتغال به شغل و حرفه‌ای دارد ممکن است بر اثر خطا، قصور، غفلت یا تخلف موجب ایراد خسارت به جان و یا مال دیگران شود. یک مدیر، مسئول تمام اتفاقاتی است که در حوزه مدیریتی وی رخ می‌دهد. چه حادثه ناشی از عملکرد خود و چه ناشی از عملکرد زیردستان وی باشد. مانند مدیرعامل یک شرکت عمرانی و ساختمانی که در ایجاد صدمه و خسارت به کارگران،همسایگان و اشخاص ثالث ( مانند عابرین و وسائط نقلیه عبوری ) مسئول است.

انواع حرفه در بیمه مسئولیت حرفه‌ای

بیمه نامه مسئولیت حرفه ای ، مسئولیت مهندسان طراح، محاسب و ناظر ساختمان، مدیران مجموعه ورزشی در قبال مراجعه کنندگان، بیمارستان ها و کلینیک‌ها و درمانگاه‌ها، پزشکان و پیراپزشکان، مدیران استخر و ناجیان غریق در قبال شناگران، مدیران شهربازی‌ها و مکان های تفریحی، مدیران و مربیان مهد‌کودک‌ها در قبال کودکان، مدیران آموزشگاه‌ها در قبال دانشجویان و مراجعه کنندگان، شرکت‌های نصاب سیستم گازسوز، بنگاه‌های مسافرتی (تورهای سیاحتی و زیارتی)، مسئولان اردوی دانشجویی، شرکت های نصب و نگهداری آسانسور، بالابر برقی، هتل داران، مدیران واحدهای اقامتی، ‌تعمیرگاه های مجاز خودرو در قبال مالکین اتومبیل، دلالان رسمی بیمه، سینماداران، رستوران ها، بازرسان فنی، مسئولان اردوهای دانش آموزی و دانشجویی و داروخانه ها را تحت پوشش قرار می دهد.

 بیمه مسئولیت تولیدکنندگان کالا

بیمه مسئولیت تولیدکنندگان کالا

به موجب این بیمه نامه بیمه‌گر متعهد می‌شود که خسارات جانی یا مالی وارد به مصرف کنندگان و اشخاص ثالث که ناشی از عدم ایمنی، عیب و نقص کالای تولیدی و عرضه شده توسط بیمه‌گذار است را جبران نماید. این بیمه نامه شامل تولید کنندگان عایق‌های رطوبتی ، تولید کنندگان قطعات خودرو مانند سیلندر و صفحه کلاچ و … ، تولید کنندگان مخازن ، تولید کنندگان دستگاه‌های فیزیوتراپی و تولید کنندگان لوازم خانگی در قبال استفاده کنندگان است.

 بیمه مسئولیت عمومی

این نوع بیمه نامه مسئولیت اشخاص به غیر از کارکنان و افراد مرتبط با حرفه یا فعالیت کارفرما می باشد که شامل مسئولیت ناشی از نصب و نگهداری تابلوهای تبلیغاتی، بیلبورد، مسئولیت دارندگان ماشین آلات راهسازی، صنعتی، کشاورزی، مسئولیت جامع شهرداری در قبال شهروندان، مسئولیت ناشی از آتش‌سوزی در قبال همسایگان، مسئولیت ناشی از اجرای پروژه‌های آب، برق ، گاز ، فاضلاب و مخابرات می شود.

همچنین در زمان بهره‌برداری، مسئولیت ناشی از اجرای عملیات ساختمانی، مسئولیت پیمانکاران، مسئولیت پارکینگ داران، (مسئولیت ناشی از آتش‌سوزی، سقوط اجسام، شکست شیشه و خسارت جانی افراد ثالث که در محوطه پارکینگ دچار حادثه می‌شوند)، مسئولیت مدیران و مجریان نمایشگاه‌ها و … جزیی از بیمه نامه مسئولیت اشخاص به شمار می آید.

بیمه مسئولیت مدنی ناشی از قرارداد (مسئولیت قراردادی)

به طور معمول، طرفین یک قرارداد ممکن است به طور غیر عمد یا سهواً باعث زیان دیگری ‌شوند. این بیمه نامه خسارت‌های جانی و یا مالی ناشی از مسئولیت بیمه‌گذار وارد به طرف قرارداد را تحت پوشش قرار می‌دهد. بیمه مسئولیت قراردادی مستاجر در قبال موجر از این دسته هستند.

 

 

“ما” به عنوان یک شرکت مشتری مدار تلاش می کنیم با پیش بینی نیازهای بیمه ای مشتریان، محصولات و خدمات نوآورانه، باکیفیت و با نرخهای رقابتی ارائه کنیم و با لحاظ کردن سرعت بالا در پرداخت خسارت، بکارگیری تکنولوژی روز و به پشتوانه توانمندی های کارکنان متخصص خود، ارائه دهنده برتر کلیه محصولات و خدمات بیمه ای در ایران و سایر بازارهای منتخب هستیم و در این راه نهایت سعی خود را می کنیم تا به بهترین شکل ممکن آرامش و امنیت خاطر مشتریانمان را تامین نماییم.

 

bimeh.net4

ما مصمم هستیم که به مشتریان، کارکنان، سهامداران و جامعه ای که در آن مشغول فعالیت هستیم، در بلند مدت، عالی ترین منافع اقتصادی و معنوی را ارائه نمائیم و این ماموریت را با لحاظ کردن بالاترین استانداردهای اخلاقی و حرفه ای تحقق می بخشیم.

دوباره تلاش كنيد(بیمه دات نت)

بیمه “ما” برترین شرکت از نظر رشد سریع در هجدهمین همایش صد شرکت برتر ایران

هجدهمین همایش صد شرکت برتر ایران؛بیمه “ما” لوح تقدیر شرکت برتر از نظر رشد سریع ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *